cargo to_shiper

Přepravce

Lardi-Trans poskytuje příležitost efektivně provádět aktivity v oblasti nákladní dopravy. Nástroje pro vyhledávání dopravy, přidávání nákladu nebo výběrové řízení na organizaci nejlepší přepravy

search

Dopravní vyhledávání

Platforma Lardi-Trans má univerzální nástroj pro vyhledávání vozidel, široká škála parametrů umožňuje vybrat ty nejvýhodnější nabídky právě pro vás

Funkce Autosearch vám pomůže nezmeškat nejlepší nabídky na náklad a zašle vám upozornění

Integrace se službou Telegram umožní okamžitě přijímat oznámení na jakékoli zařízení.

Přidání nákladu

Přidejte svůj náklad s požadavkem na přepravu na platformu Lardi-Trans a získejte nabídky od přepravců

Flexibilní nastavení parametrů vám umožní nastavit přidání nákladu pro všechny uživatele platformy Lardi-trans nebo pouze pro seznam vašich partnerů.

Váš požadavek na náklad uvidí tisíce uživatelů

Přidání aplikace trvá ~3min

vehicle

Leady

Efektivní správa příchozích objednávek přepravy bez nutnosti použití dalšího softwaru.

Funkcionalita systému Lead automatizuje proces zpracování nových přeprav od přijetí informací až po dokončení přepravy, přičemž zaznamenává přání a finanční požadavky účastníků přepravy.

Vytvořte si seznam potenciálních dopravců pomocí vlastní databáze nebo najděte nové dopravce na platformě Lardi-Trans. Vyberte dopravce, který splňuje všechna kritéria zadání.

leads
carpark

Nabídky

Poskytněte odesílateli příležitost minimalizovat náklady na přepravu co nejvíce.

Přidejte svou nabídku na platformu Lardi-Trans s požadavky na dopravu a získejte nabídky od přepravců. Vítězem se stane dopravce nabízející nejnižší množství přepravy.

Elektronická správa dokumentů

Vestavěný systém správy dokumentů zvyšuje efektivitu vašeho podnikání a výrazně šetří váš čas.

Ukládání a výměna dokumentů s vašimi partnery v neomezeném množství.

document
transport

Můj náklad

Pomocí tohoto nástroje můžete snadno řídit tok vašeho nákladu – vytvářet, duplikovat, plánovat a zadávat objednávky nákladu na platformě Lardi-Trans. Přijměte nejvýhodnější nabídky dopravců po zadání objednávky přepravy vašeho nákladu.

message

Vestavěné zasílání zpráv

Jednoduché, intuitivní rozhraní vestavěného messengeru vám umožňuje bezpečně vyměňovat zprávy a soubory v rámci platformy se zaměstnanci a partnery, a přitom zůstat uvnitř platformy Lardi-Trans

Zůstaň připojen

Mobilní aplikace Lardi, vše co potřebujete na dosah ruky

App StoreGoogle Play
Device

Potřeba rychlého obstarání zboží pro přepravu roste každým dnem, zejména pokud jde o dodávky objemného průmyslového zboží, stavebních materiálů a velkého množství potravin na velké vzdálenosti. Tento růst je dán dynamickým rozvojem malých a středních podniků a také celkovým hospodářským pokrokem země.

Úspěch a zisk každé obchodní společnosti přímo závisí na kvalitní a kompetentní logistice a klíčovým prvkem tohoto procesu je silniční přeprava zboží.

Malé společnosti obvykle nemají vyhrazená nákladní vozidla na stálé bázi a raději zadávají své přepravní zakázky externím společnostem nebo soukromým dopravcům. Právě pro ně jsme vyvinuli sekci pro vyhledávání nákladů na silniční přepravu. Zde budete moci najít náklad, který vyhovuje vašemu typu karoserie i požadovanému místu dodání.

Kromě obvyklého vyhledávání nákladu můžete vyhledávat také přidružený náklad, který vám umožní vytvořit další náklad nákladní automobil.

Vyhledávání přidruženého nákladu: racionální řešení pro jakýkoli účel

Fur je vozidlo s nosností od 2 do 22 tun, které se skládá z přívěsu (návěsu) a tahače. V současné době se nákladní automobily staly nejběžnějším prostředkem pro rozvoz nákladu nejen na Ukrajině, ale i v zahraničí. Často se však vyskytuje problém neúplného naložení a část nákladního automobilu zůstává volná. Pro zvýšení ziskovosti mohou dopravci využít službu vyhledání dodatečného nákladu.

V procesu nákladní dopravy na standardním 15-20tunovém nákladním vozidle je úkolem dispečera – konsolidovat malé zásilky přepravovaných výrobků a hledat související náklad. Tento typ dodávky je kategorizován jako prefabrikovaná dodávka.

Přeprava do jiných měst může být prováděna pomocí různých typů přívěsů v závislosti na povaze nákladu, stavu silnic a počasí:

  1. Izotermické vozy nebo chladírenské vozy: Používají se pro přepravu produktů podléhajících rychlé zkáze, které vyžadují určitý teplotní režim pro zachování svých vlastností.

    Izotermické vozy nebo chladírenské vozy: Používají se pro přepravu produktů podléhajících rychlé zkáze, které vyžadují určitý teplotní režim pro zachování svých vlastností
  2. Stanové přívěsy: Nepostradatelné pro přepravu domácích spotřebičů nebo surovin v různých typech srážek.

  3. Longlinery: Používají se pro přepravu velkých zásilek zboží nebo zboží s nestandardními parametry po problematických trasách.

Náklady na nákladní dopravu se účtují podle druhu, hmotnosti a velikosti přepravovaného zboží, jakož i podle složitosti a vzdálenosti přepravy. Máme správné řešení pro každý typ zásilky a trasy.

Vlastnosti systému Cargo Sourcing

Získávání nákladu bez zprostředkovatelů je velmi zajímavé jak pro společnosti, které poskytují přepravní služby, tak pro jejich zákazníky. Jedná se o nejpřijatelnější možnost oboustranně výhodné spolupráce, která se vyznačuje mnoha pozitivními aspekty:

  • možnost co nejrychlejšího odeslání souvisejícího nákladu díky pravidelnosti jízd dodávek na různých trasách;
  • podstatné úspory pro zákazníka díky absenci nutnosti objednávat samostatný nákladní automobil a částečné úhradě nákladů na dopravu;
  • záruka bezpečnosti a šetrného zacházení s nákladem klienta za standardních přepravních podmínek;
  • zvýšení efektivity vozového parku dopravce díky plnému vytížení nákladní dopravy.
.

Přepravou zboží po silnici tedy dopravce zvyšuje ziskovost vlastního vozového parku a snižuje náklady na dodávané zboží, což zvyšuje jeho konkurenceschopnost vůči podobným výrobkům.

Tento typ přepravy přináší také hmatatelné nepříjemnosti pro každou zúčastněnou stranu. Zákazník musí neustále sledovat dostupnost volných vozidel ve vhodném směru a dopravce musí vyhledávat objednávky přepravy. Aby se vyhledávání nákladu a přepravy stalo snadnou a časově nenáročnou procedurou, nabízí naše společnost pohodlnou online službu.

Lardi-Trans: funkční projekt pro úspěšnou dopravu

Navigace na webových stránkách «Lardi-Trans» umožňuje uzavřít výhodný obchod během několika minut vyhledáním nákladu bez zprostředkovatelů, což výrazně snižuje náklady společnosti na logistickou analýzu. Díky zcela bezplatné aplikaci «hledám náklad na kamion» v sekci Lardi-Trans může každý registrovaný uživatel rychle najít zakázku na přepravu nákladu a také navázat obchodní vztahy s novými partnery z EU, o nichž jsou informace shromážděny v našem katalogu.

Při vyhledávání silniční nákladní dopravy na naší online platformě je důležité správně vyplnit všechna pole vašeho požadavku, aby systém mohl správně analyzovat nabídky zákazníků a poskytnout vhodné možnosti za rozumnou cenu. Pravidelně aktualizované funkce webového zdroje otevírají potenciální možnosti snížení nákladů na přepravu nebo dodání zboží prostřednictvím předem dohodnutého dodatečného nákladu.

Zároveň je důležité správně vyplnit všechna pole poptávky.

On-line platforma Lardi-Trans vám umožní vyhledávat náklady k přepravě co nejjednodušeji, nejrychleji a nejefektivněji!