Dopravce

Lardi-trans poskytuje sadu řešení pro efektivní správu vozového parku, rychlé vyhledávání nákladu ve směrech a parametrech zájmu

to_carrier
search

Hledání nákladu

Platforma Lardi-trans má univerzální nástroj pro vyhledávání nákladu, široká škála parametrů umožňuje vybrat ty nejvýhodnější nabídky právě pro vás

Funkce Autosearch vám pomůže nezmeškat nejlepší nabídky na náklad a zašle vám upozornění

Integrace se službou Telegram umožní okamžitě přijímat oznámení na jakékoli zařízení.

Přidání dopravy

Přidejte svou přepravu na platformu Lardi-trans s požadavkem na přepravu a získejte nabídky od přepravců

Flexibilní nastavení parametrů umožňuje nastavit přidání transportu pro všechny uživatele platformy Lardi-trans nebo pouze pro vybrané partnery.

Váš požadavek na přepravu uvidí tisíce uživatelů

Přidání aplikace trvá ~3min

vehicle
carpark

Vozový park

Přidejte svá auta na platformu Lardi-trans pro pohodlné a rychlé vyhledávání nákladu

Vytvářejte požadavky na přepravu pomocí vozového parku, ušetříte tak čas na zadávání parametrů vašeho vozu

Elektronická správa dokumentů

Vestavěný systém správy dokumentů zvyšuje efektivitu vašeho podnikání a výrazně šetří váš čas.

Ukládání a výměna dokumentů s vašimi partnery v neomezeném množství.

document
transport

Můj transport

Pomocí tohoto nástroje můžete snadno řídit tok vaší přepravy – vytvářet, duplikovat, plánovat a zadávat požadavky na přepravu na platformě Lardi-trans. Funkce Select cargo vám umožní najít náklad pro konkrétní přepravu.

message

Vestavěné zasílání zpráv

Jednoduché, intuitivní rozhraní vestavěného messengeru vám umožňuje bezpečně vyměňovat zprávy a soubory uvnitř platformy se zaměstnanci a partnery a přitom zůstat uvnitř platformy Lardi-trans

Nabídky

Poskytněte příležitost získat výhodnou nabídku na přepravu.

Najděte nabídky od odesílatelů na platformě Lardi-trans a zúčastněte se jich.

tenders

Zůstaň připojen

Mobilní aplikace Lardi, vše co potřebujete na dosah ruky

App StoreGoogle Play
Device

Doprava – populárníobor podnikání. Podnikatelé musí často posílatmalá objednávka do vzdálené lokality a soukromým osobám –naléhavě přepravit nějaký objemný předmět. Objednání vozu v takovémnení to racionální. Ale je možné najít stopaře, který cestuje podélna dané trase. Tímto způsobem platí vlastníci nákladu pouze za obsazený objem, kterývýrazně snižuje logistické náklady. Zejména s elektronickým systémem"Lardi-Trans" hledání přidružené dopravy pro přepravu nákladu– žádný problém.

Silniční nákladní doprava s "Lardy-Trans": jsme vždy na cestě!

"Lardy-Trans" – je přední platforma pro vyhledávání volné a přidružené dopravy, která se specializuje na nákladní dopravu. Na našich webových stránkách získáte přístup k rozsáhlému katalogu firem s podrobnými údaji a aktivnímu dopravnímu fóru. Nabízíme vám možnost nejen vyhledat dopravu pro přepravu zboží, ale také získat informace o dostupných dopravcích na vaší trase. Na naší platformě je registrováno více než 2700 vozidel různých kapacit a typů, která obsluhují vnitrostátní a meziměstské trasy.

Společnost "Lardi-Trans", založená v roce 1999, potvrzuje svou spolehlivost a poptávku na trhu nákladní dopravy. Dnes poskytujeme moderní platformu s inovativním rozhraním a pohodlným systémem vyhledávání nákladu. Na našich webových stránkách si můžete nejen pronajmout vozidlo pro přepravu nákladu, ale také využít řadu dalších užitečných funkcí:

LardiTrans"LardiTrans"

  • Vypočítejte vzdálenost co nejblíže skutečnosti.
  • V sekci "Zóna spolehlivosti" pro vyhledávání a kontrolu spolehlivých partnerů získáte úplné informace o budoucím partnerovi.
  • Zjistěte podrobné náklady na portálové služby.
  • TrucksNearMe – najděte auto pro přepravu nákladu na mapě s podrobnými charakteristikami bezplatné přepravy. To je výhodné zejména pro zakázky na dlouhé vzdálenosti.
.

Vyberte si "Lardy-Trans" pro efektivní a bezpečné přepravní služby!

Jak najdu auto na přepravu nákladu?

Tisíce zákazníků denně zveřejňují inzeráty na přepravu zboží, takže hledání stopařů na naší platformě je snadné a pohodlné. Hlavním úkolem zůstává dohodnout trasu a cenu a my se snažíme tento proces co nejvíce zjednodušit a zefektivnit.

Pro vyhledání správné dopravy stačí vyplnit rychlý formulář na našich webových stránkách. Náš systém vám okamžitě poskytne aktuální nabídky zkušených dopravců. Zde si můžete snadno vybrat ideální nákladní automobil pro přepravu vaší zásilky do Evropy.

Chápeme, že váš čas je cenný, a proto je naše platforma navržena tak, aby vám pomohla rychle a snadno najít dopravu. Svěřte nám péči o svůj náklad a my vám zajistíme spolehlivou a efektivní nákladní dopravu, která splní vaše požadavky na trasu, cenu a kvalitu služeb.

Chápeme, že váš čas je drahý, proto je naše platforma navržena tak, aby vám pomohla najít dopravu rychle a snadno.

Složitosti přepravy nákladu po silnici

Velmi oblíbená je služba nakládky na korbu nebo nakládky na závěs. Po trase mohou ne zcela naložená vozidla doručit malé zakázky na určená místa určení. Na jedné straně mohou jednotlivci a malé firmy ušetřit spoustu peněz za logistiku, na druhé straně se však může poněkud zpozdit doba dodání, protože se musí odchýlit od trasy o několik kilometrů a strávit čas nakládáním/vykládáním.

Hlavní výhodou vyhledávání přepravy nákladu prostřednictvím společnosti "Lardy-Trans" – je však spolehlivost. Nebudete se muset obávat o neporušenost zboží, stejně jako o správnost vyplnění průvodních dokumentů, protože na naše stránky umisťujeme inzeráty pouze ověřených firem a jednotlivců.

"Lardy-Trans": váš osobní asistent v nákladní dopravě!